For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Vzdělário na První boleslavské

Vzdělário na První boleslavské

O portálu Vzdělário.cz je hezky slyšet. Reportáž o našem vzdělávacím portálu si připravila mladaboleslavská televize První boleslavská. Moderátor Bohumil Horáček zpovídal iniciátory projektu Daniela Marka a Ivu Crookston. 

„Je to projekt, o kterém jsme přemýšleli poslední rok vzhledem ke covidu a pandemii, která tady panovala a hlavně kvůli distančnímu vzdělávání na našich školách. Přemýšleli jsme tak, jak pomoci dětem a zároveň rodičům i učitelům samotným. Vytvořili jsme tak platformu a webové stránky Vzdělário.cz, kde se mohou zaprvé registrovat všichni učitelé, kteří nabízejí pomoc s doučováním, zároveň děti, které potřebují doučovat,“ říká náměstek primátora Daniel Marek.

„Na Vzdělário.cz se může registrovat v podstatě každý, kdo nějakým způsobem dokáže pomoci druhému člověku v dalším vzdělávání. Závisí na samotných zájemcích, jestli si toho daného člověka zvolí nebo ne. Nemáme tam danou žádnou restrikci omezenou vzděláním a podobně.  Byli bychom rádi, kdyby se nám přihlásili i starší učitelé v důchodu,“ uvedla První Boleslavské koordinátorka projektu Iva Crookston.

Zdroj: První boleslavská

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Top