For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA VZĚLÁRIO.CZ

  • že jsem uvedl pravdivé informace a žádné důležité informace nezadržuji

 

  • že nejsem trestně stíhán či obviněn z trestného činu

 

  • že rozumí a je obeznámen s povinnostmi vyplývajícími ze zákonů České republiky vztahující se na výdělečnou činnost typu „doučování“

 

  • že jsem si vědom toho, že Vzdělário.cz je pouze webových prostředím poskytujícím online prostor k nabídce a poptávce doučovacích služeb

 

  • že je mi více jak 16 let

 

  • že Vzdělário.cz není odpovědné za případné neplnění platebních povinností klientů vůči doučovatelům/tutorům. Jedná se o jejich obchodní vztah a Vzdělário.cz je pouze poskytovatelem webového prostředí.

 

  • že mám platné pracovní povolení na území České republiky

 

  • že cenu, za kterou jsem přijal práci tutora pro klienta, nebudu v průběhu výuky měnit. Klient mi není povinen platit cenu novou, kterou jsem na webu případně změnil.

Vzdělário.cz si vyhrazuje právo na zveřejnění inzerátů, které projdou schvalovacím procesem.

Inzeráty, které jsou neaktivní a zůstanou v tomto statusu rok a více, budou kompletně vymazány a s tím i veškerá osobní data. Ty nadále portál Vzdělário.cz neuchovává.

Vzdělário.cz je webové prostředí, které POUZE poskytuje prostor pro nabídku a poptávku doučování. Není tak zodpovědné za kvalitu nabízených služeb. Tu hodnotí zákazník sám například prostřednictvím hvězdičkového skóre.

Vzdělário.cz není zodpovědné za nepravdivě uvedené informace. Zákazník má možnost na takovéto praktiky či porušování pravidel webu upozornit prostřednictvím tlačítka „nahlásit“, které je součástí všech inzerátů.

Je možné zveřejňovat pouze nabídky, které vykazují relevantní obsah a nabídku služeb. Nevhodné služby nebudou nikdy zobrazeny.

Doučovatel/tutor je povinen dodržet cenu, kterou deklaruje ve svém inzerátu a i další podmínky, za kterých svou službu nabízí.

Vzdělário.cz nezaručuje získání práce či odpověď každému zájemci, který odešle svůj formulář vyjadřující zájem o práci.

Tutor/doučovatel, který prezentuje sebe ve svém inzerátu, musí mít platné pracovní povolení na území České republiky a platné povolení k pobytu.

Vzdělário.cz zakazuje jednomu uživateli založení více účtů.

Touto cestou vám poskytujeme informace ohledně způsobů a účelů zpracování vašich osobních údajů, a to nejen v souvislosti s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Vzdělário.cz jako online webové prostředí zobrazující nabídku tutoringu a pracovních příležitostí zpracovává osobní údaje primárně za účelem poskytování služby tzv. online inzerce.

Abychom mohli tuto službu zajistit v podobě, která bude nezbytná pro zobrazení relevantní a kompletní nabídky, zpracováváme zejména identifikační adresní, kontaktní a popisné údaje uživatelů. Více informací naleznete ZDE.

Top