For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

PROČ A JAK JSME VZNIKLI?

Jsme novou VZDĚLÁVACÍ PLATFORMOU spojující nabídku doučování s poptávkou a to především v Mladé Boleslavi a jejím okolí.

Naším cílem je nalézt spolehlivé lektory, kteří pokryjí širokou oblast oborů od předmětů vyučovaných na základních školách až po ty vysokoškolské. Specifické hranice doučování ale nestanovujeme. Prostřednictvím Vzdělária tak můžete doučovat prakticky cokoliv! (tady bych dala proklik na pravidla webu)

Vznik tohoto webu financovalo Ministerstvo vnitra České republiky z projektu na podporu začlenění cizinců a tvorbu zajistil Odbor školství, kultury a tělovýchovy Mladá Boleslav.

Cílem Odboru školství, kultury a tělovýchovy Mladé Boleslavi při podávání žádosti o finanční podporu bylo vytvořit prostředí, které bude sdružovat všechny jedince, kteří v Mladé Boleslavi a okolí nabízí možnosti doučování a zveřejnit tyto informace v ucelené formě těm, kteří na druhé straně doučování hledají. V této snaze jsme měli na mysli děti, pro něž není čeština rodným jazykem a také děti, které z nějakého důvodu potřebují zlepšit své akademické výsledky či by se rádi připravili na příjímací řízení.

PODĚKOVÁNÍ
Velký dík tak patří Mgr. Danielu Markovi, náměstku primátora Mladé Boleslavi a vedoucímu odboru školství, pan Mgr. Petru Dostálovi za podpoření žádostí, které umožnily vznik této platformy a za jednoznačnou podporu této myšlenky.

Dále děkujeme mladoboleslavském Nadačnímu fondu Šance pro děti, který se také finančně podílel na vzniku VZDĚLÁRIA.

AUTOŘI PROJEKTU
Za myšlenkou a realizací projektu stojí Bc. Iva Crookston, MA, Rhom z mladoboleslavského nadačního fondu Šance pro děti.

O technické provedení a odborný dozor se postaral Mgr. Michal Kvapil z agentury Adlien.

TVOŘÍME KOMUNITU

Nejsme pouhým portálem pro nabídku doučovatelů. Vytváříme ale i pružnou komunitu, která se sebevzdělává navzájem.

NASLOUCHÁME STUDENTŮM

Sbíráme feedback našich studentů a snažíme se zdokonalovat naše služby. Zpětnou vazbu předáváme lektorům a tím zlepšujeme jejich dovednosti.

VYTVÁŘÍME OBSAH

Naším cílem není pouze shromažďovat lektory. Chceme vytvářet i vlastní jedinečný obsah s vysokou přidanou hodnotu. Ten bude sloužit jako vzdělávací materiál z naší vlastní dílny.

Top